Грошей на вибори в окрузі поки нема

Рішення про проміжні вибори до Верховної Ради у 208 окрузі ЦВК ухвалила на засіданні 5 червня, інформує "РБК-Україна".

До теми На вибори в окрузі померлого депутата Давиденка немає грошей, – ЦВК

Взяти до відома, виборчий процес починається з дня, наступного після опублікування цієї постанови,
– зазначила член Центрвиборчкому Олександра Кармаза.

У ЦВК уточнили, що постанову опублікують 26 серпня. Голова ЦВК Олег Діденко пояснив, що бюджетних асигнувань для організації виборів немає, тому питання призначення дати голосування і публікацію постанови розвели в часі.

Ляшко заявив про намір балотуватись

Про наміри балотуватись до парламенту в колишньому окрузі Давиденка заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Про це він повідомив в ефірі одного з українських телеканалів.

Рада без Ляшко – як село без церкви. Але зауважте, як парламент тягне з призначенням виборів. Вони спеціально це роблять, бо бояться поразки,
– переконаний Ляшко.

Ляшко зазначив, що у 2012 році уже проходив до парламенту у цьому окрузі, проте з того часу там перемагав Давиденко.

У нас там дуже потужна підтримка, і за мене голосували на президентських і на парламентських виборах, тому ми цей округ нікому не віддамо. Я піду на цей округ і виграю вибори,
– заявив Ляшко.

Смерть Валерія Давиденка: коротко

  • Народного депутата України Валерія Давиденка знайшли застреленим 23 травня. Його знайшла прибиральниця у туалеті офісу депутата.
  • Хоча все дуже схоже на самогубство, у таку версію не вірять його близькі та колеги. Мовляв, у Давиденка не було жодних підстав для цього, але натомість було багато планів.
  • Правоохоронці, які розслідують цю справу, розглядають три основні версії – самогубство, доведення до самогубства та вбивство.