Це був останній його вихід на публіку. Білоруські ЗМІ зазначають, що Лукашенко "не світиться" вже три дні поспіль.

Дивіться також Не пішов на сніданок до Путіна й ледь шкандибав: у мережі обговорюють стан Лукашенка у Москві

У графіку диктатора помітили зміни

Після участі у святкових заходах, присвячених "Дню перемоги", Лукашенко зник з публічного поля, тобто – 10, 11 та 12 травня (середа, четвер та п'ятниця). На офіційному сайті та інших інформаційних ресурсах, пов'язаних із політиком, жодної інформації про заходи за його участю немає.

Білоруське видання проаналізувало графік самопроголошеного президента та порівняло, чим він займався в аналогічні дні минулого місяця. І виявилось, що напочатку травня президент відвідав лише один публічний захід. Вже тоді у нього були проблеми з голосом.

Загалом же за цей місяць, якщо залишити за дужками заходи 9 травня, політик, судячи з його сайту, провів лише два публічні заходи: нараду з актуальних питань забезпечення безпеки та правопорядку і заходи з охорони держкордону. Усі інші події на його сайті – це безліч привітань і підписань документів,
– йдеться у повідомленні.

У попередні місяці графік Лукашенка був стабільним. Ще у березні 2021 року експерти, які вивчали графік політика заявляли, що середа – "найвільніший день робочого тижня", четвер – "час зустрічей", а п'ятниця – "день робочих поїздок та зустрічей з колективами".

Цікаво, що відсутність Лукашенка посилюється практично повною мовчанкою з боку пресслужби політика. При цьому очевидно, що оточенню Лукашенка відомо про стан його здоров'я. У цій ситуації пресслужбі було б вигідно показати Лукашенка хоч якось, але вона цього не робить, що тільки зміцнює припущення про серйозні проблеми із самопочуттям.

"Таким чином, можна констатувати, що з початку травня Лукашенко за рідкісними винятками не з'являється на публіці. З чим саме це пов'язано і яким є стан його здоров'я – невідомо, оскільки пресслужба питання ніяк не коментує", – підсумувало видання.

Що варто знати про поведінку Лукашенка 9 травня

  • Видання The Mirror писало, що самопроголошеного президента Білорусі могли отруїти у Москві 9 травня. Адже Лукашенко не прийшов на сніданок разом з лідерами інших країн, які приїхали до російського диктатора на парад.
  • Також Лукашенка, на відміну від решти лідерів, привезли до Могили невідомого солдата в Олександрівському саду. Самопроголошеному лідеру навіть було важко поставити квіти разом з іншими. Варто зазначити, що від Червоної площі до саду орієнтовно 850 метрів.
  • Потім представник Мінська дещо незграбно прогулювався поруч із 70-річним главою Кремля, який зовні здавався здоровим. Судячи з усього, йому було важко нахилитися разом з іншими лідерами та покласти квіти до могили невідомого солдата.
  • Крім того, Лукашенко пропустив неофіційний сніданок у Путіна та вирушив в аеропорт, щоб летіти назад до Мінська, ймовірно, у супроводі машини швидкої. А журналісти помітили, що в самопроголошеного президента Білорусі на правій руці була пов'язка.