Після військового параду білоруський диктатор мав досить хворобливий вигляд та не міг пересуватися самостійно. Про це повідомляють російські ЗМІ, інформує 24 Канал.

Дивіться також Парад "пабєди" з гнітючим настроєм: чому до Путіна приїхали лише поневолені або відбиті

У мережі обговорюють стан Лукашенка на параді у Москві

У телеграм-каналах розповсюдили відео, де видно, що Олександр Лукашенко досить погано себе почуває. Він не зміг пройти кількасот метрів по Красній площі у Москві, натомість щоразу користувався авто.

Лукашенку стало зле після параду на 9 травня у Москві: дивіться відео

Крім цього, Лукашенко не зʼявився на сніданок до Путіна, де були очільники інших держав, що приїхали на "військовий парад". Це можна побачити на фото, яке опублікували російські медіа.

Лукашенко не прийшов на снідонок до Путіна
Лукашенко не пішов на сніданок до Путіна у Кремль / Фото російських ЗМІ

Згодом представники білоруського проєкту "МотолькоПомоги" повідомили, що Лукашенко невдовзі після параду повернувся в Мінськ. Пересування білоруського диктатора пропагандисти наразі не коментували.

Лукашенко мав сумний вигляд ще під час параду

Користувачі мережі звернули увагу на вираз обличчя самопроголошеного диктатора Білорусі. Він мав досить напружений і сумний вигляд, коли Красною площею маршували російські солдати та їздила музейна техніка.

Крім цього на руці у диктатора помітили бинт, яким він перев'язав свою руку. Білоруський політолог Дмитро Болкунець також розповів, що до Москви Лукашенко супроводжувала карета швидкої, адже самопроголошений диктатор нібито має проблеми зі здоров'ям.

У Москві пройшов парад до "Дня Побєди": що відомо

  • У російській столиці 9 травня на Красній площі таки відбувся військовий парад. Тривав він всього лише 45 хвилин.
  • Серед важкої техніки площею проїхалися лише кілька БМП та музейний танк Т-34. Сучасної техніки на параді не було.
  • МЗС України відреагувало на візит іноземних лідерів 9 травня у Москву. У відомстві назвали цей крок недружнім та аморальним.