Співпраця з Росією Лукашенку явно дається в знаки. Він, як і його наставник Владімір Путін, під час промови неодноразово повторював, що "ядерну державу (Росію) не можна перемогти", передає 24 Канал.

До теми Чисто стендап – "ха-ха": ведуча в ефірі рознесла останній виступ Лукашенка

Лідер Білорусі закликав до перемир'я

У своїй промові Лукашенко щонайменше п'ять разів повторив, що "потрібно терміново розпочинати переговори без попередніх умов" та "миритися". За його баченням, Україна та Росія повинні негайно припинити переміщення угруповань військ та перекидання зброї та техніки.

Звісно, без погроз у бік цивілізованого світу не обійшлось.

А якщо Захід знову використає цей час для обману, то Росія буде зобов'язана залучити всю міць ВПК та армії – і фосфорні боєприпаси, і збіднений уран, і збагачений уран: все має піти в хід,
– видав диктатор.

Крім того, Лукашенко заявив, що "контрнаступ України – це найгірше, що можливо, надзвичайно небезпечне, призведе до неконтрольованої ескалації". Він додав, що наступ українських військ "унеможливить переговори про мир".

Лукашенко боїться, що НАТО завоює Білорусь

"Якщо російське керівництво зрозуміє, що ситуація загрожує розпадом Росії, буде застосована найстрашніша зброя", – погрожував білоруський тиран.

Також він неодноразово лякав керівництво України, що військово-промисловий комплекс Росії "розгортається зараз на повну силу".

Найбільш іронічною заявою Лукашенка була фраза, що "НАТО готується вдертися до Білорусі та зруйнувати нашу країну".

Росія обговорюватиме з Білоруссю "перемир'я" в Україні

  • Під час своєї 3-годинної промови білоруський тиран неодноразово повторював, що Росія та Україна мають укласти "перемир'я". Також він наголосив на тому, що Україні необхідно вже і зараз сісти за стіл перемовин із агресорами, адже потім може бути пізно.
  • Речник Кремля Дмитро Пєсков на такі слова білоруського диктатора відповів, що "контекст України не змінюється", а повномасштабне вторгнення – "єдиний спосіб досягти мети Росії".
  • За інформацією росЗМІ, Пєсков сказав Лукашенку, що усі свої пропозиції він зможе висловити особисто Путіну наступного тижня. Варто додати, що незабаром у Росії має відбутися зустріч "Вищої Державної ради Союзної держави", на якій будуть присутні білоруський і російський диктатори.