Своє бойове завдання військовий, як зазначив генерал, виконав самостійно. Олександр Сирський висловив захоплення таким вчинком нашого захисника.

До теми Чому Росія докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності бойових дій: Сирський пояснив

Військовий самостійно взяв у полон 4 росіян

Головнокомандувач Збройних Сил України наголосив, що у полон 4 росіян наш захисник взяв у Донецькій області кілька днів тому. Військовий служить в одній з бойових бригад Збройних Сил України. Ім'я героя генерал не розкрив.

Вважаю, що цей вчинок є яскравим прикладом хоробрості та високого бойового духу наших захисників та неодмінно заслуговує на відзначення відповідною нагородою,
– сказав Сирський.

Генерал подякував військовослужбовцю та всім іншим захисникам і захисницям України, які відповідально ставляться до виконання своїх обов'язків, за їхню самовіддану службу.

"По всьому фронту від Харкова до Кринків наші військовослужбовці демонструють стійкість, мужність і патріотизм, а головне, віру в нашу перемогу", – підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Водночас Сирський наголосив, що українська армія, як ніколи раніше, потребує максимальної підтримки суспільства в усіх сенсах. Тому генерал зауважив, що час єднатися задля нашої перемоги.

Раніше 3-тя штурмова бригада взяла у полон групу окупантів

  • У 3-й окремій штурмовій бригаді розповіли, що наприкінці травня військовим вдалося взяти в полон групу ворожих військових. Водночас яку саме кількість росіян вдалося взяти у полон у пресслужбі бригади не повідомили.
  • За даними наших військових, росіяни саме йшли на штурм опорного пункту, на якому перебували військовослужбовці 3 ОШБр. Проте зрештою потрапили в український полон.
  • З одним з окупантів військові оприлюднили розмову. Як з'ясувалося, 59-річний росіянин півтори доби провів в окопі з трупами, шукаючи воду. Чоловік сподівався, що хтось з його підрозділу приїде забрати тіла, однак цього не сталося, тому зрештою росіянин опинився у полоні у 3 ОШБр.
  • Варто зазначити, що росіяни продовжують зазнавати величезних втрат на фронті. У Генштабі ЗСУ розповіли, що за минулу добу українські військові "відмінусували" 1 080 окупантів.