Цитати нового Головнокомандувача Олександра Сирського про війну – зібрав 24 Канал.

Дивіться також Герой України та керівник знакових операцій: біографія нового Головнокомандувача ЗСУ Сирського

Олександр Сирський зазначав, що війна — це складний та важкий шлях, але "ми повинні його пройти заради наших дітей, їхнього щасливого майбутнього, збереження та розквіту нашої держави".

Що говорив Сирський про війну:

  • "Наші військовослужбовці відчувають, скажімо так, жагу перемоги. Вони розуміють, що вони рухаються вперед, попри те, що вони рухаються постійно з боями".
  • "Ви знаєте, ніколи не буває достатньо ані військ, ані озброєння, ані боєприпасів".

Кожен хоче миттєво і одразу досягти великої перемоги. І ми теж. Але ми маємо бути готові до того, що цей процес займе деякий час, тому що з обох сторін зосереджено багато сил, багато матеріальних засобів і багато інженерних перешкод,
– казав Сирський

  • "На жаль, така наша жорстока реальність. Але ми дуже ретельно плануємо наші операції. Тому ми здатні досягати успіху. І зараз ми рухаємося вперед".

Олександр Сирський принциповий у поверненні українських земель – зокрема, щодо оборони Бахмута. Для нього це справа честі, бо там українці втратили багато побратимів, багато військовослужбовців загинуло, коли обороняли Бахмут.

Ми знаємо, я знаю, яке це було дійсно чудове місто. Це було квітуче місто. А зараз це просто мертве місто, це руїни майже суцільні. І тому ми просто зобов'язані його повернути,
– казав Сирський.

Він переконаний, що "не можна досягти перемоги тільки обороняючись". Водночас Сирський наголошує, що не варто зневажати ворога:

  • "Росіяни не ідіоти. Вони не є слабкими. Кожен, хто недооцінює, приречений на поразку"
  • "Противник чинить опір. Доволі часто стійкий опір. Але ж вони ведуть загарбницьку війну і добре, що частина їхніх військовослужбовців почала розуміти це".
  • "Ми уважно вивчаємо противника. І на кожну отруту знайдеться протиотрута".

Звільнення Залужного

  • Зазначимо, що 8 лютого Володимир Зеленський та Валерій Залужний провели зустріч щодо оновлення в українській армії. Згодом стало відомо про відставку Залужного. Новим головнокомандувачем став Олександр Сирський
  • Володимир Зеленський зазначив. що Сирський має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції.
  • До керівництва Збройними Силами приступає нова управлінська команда – команда перезавантаження.