Колишній голова Верховної Ради Олександр Турчинов наголосив, Крим був і буде українською землею. Він назвав Росію "колесом на глиняних ногах", що неодмінно буде зруйнованим.

Актуально Головне завдання – повернути Крим, – заступниця Кулеби назвала стратегії "Кримської платформи"

Аналогія з СРСР

На його думку, це станеться навіть попри ядерний потенціал Росії та її агресивні плани, мільйонну армію і сучасну зброю. Він провів аналогію, що СРСР був зруйнований "буквально на очах всього світу, коли навіть світ цього не очікував" і зазначив, що так буде і з Росією.

Вони себе вважають спадкоємцями Радянського Союзу, і їх очікує доля СРСР. У 1990-х роках ніхто не чекав, що Союз може зникнути, але це відбулось дуже швидко,
– заявив Турчинов.

Як Україні повернути Крим

Колишній спікер парламенту вважає, що для того, аби отримати наші території, безумовно, Україна повинна бути потужною. Він назвав головні фактори, у яких необхідно розвиватись Україні. Зокрема, мовиться про економічний розвиток держави.

Турчинов наголосив, що у цій сфері є певна проблема, бо з жовтня 2019 року в нас є перманентна економічна криза, системне падіння обсягів виробництва. "Нам треба це "переламати", відновити керованість нашої держави", – наголосив він.

Політик пояснив, що необхідно відновити єдиний дипломатичний антиросійський фронт, який був створений у 2014 – 2015 роках.

Не треба шукати компроміс, а посилювати тиск на Росію, посилювати санкції та економічні обмеження. Це, безумовно, прискорить руйнацію цієї "чорної" імперії зла, якою вона (Росія – 24 канал) була і залишається зараз,
– заявив Турчинов.

На його думку, також дуже важливим напрямком розвитку є потужні збройні сили, які мають найсучаснішу зброю. Цим, за словами політика, треба системно і професійно займатись.

Олександр Турчинов про деокупацію Криму: дивіться відео