Олександр Абраменко народився у Первомайську, Миколаївська область. Закінчив миколаївський Національний університет суднобудування.

Читайте також: Олександр Абраменко емоційно прокоментував перемогу на Олімпіаді

Це вже його четверта Олімпіада. До Пхенчхану він брав участь в Іграх у Ванкувері (27 місце), Турині (24) та Сочі (6).

Олександр Абраменко
Як Олександр Абраменко ішов до медалі на Оліміпіаді

До речі, Абраменко – перший в Україні переможець Кубка світу в лижній акробатиці. У 2016 році він виграв Кришталевий глобус Кубка світу в лижній акробатиці.

Олександр Абраменко

Абраменко переніс важку травму коліна

А от минулий сезон Абраменко змушений був пропустити – отримав тяжку травму коліна.

Рік часу зовсім не тренувався, бо отримав важку травму. Якось виконував стрибок із приземленням на воду і після невдалого приземлення порвав хрестоподібні зв’язки, меніск та бокову зв’язку. На щастя, мені вдалося побороти травму,
– розповів Абраменко.

Та вже в цьому сезоні спортсменові вдалось повністю відновитись – він посів друге місце на етапі Кубка світу в Лейк-Плесіді. У загальному заліку Кубка світу українець – на шостому місці.

Цікаво, що у фрістайл Абраменко потрапив "випадково". У Миколаєві була єдина в Україні така гірка – водний трамплін для тренувань. Тож тренер порадив Олександру спробувати себе у такому виді спорту. Як зізнається українець, найулюбленішою частиною тренування для нього був батут.

Олександр Абраменко

В дитинстві найбільше на тренуваннях любив батут

"У нас був зал, гімнастична доріжка, батути, кільця, бруси ... Загалом, рай для дитини! Тому мені це дуже подобалося. А потім вже дізнався, що це зимовий вид спорту і взагалі пов'язаний з лижами – стало ще більше цікаво. Так все і закрутилося", – розповів Абраменко.

Своїми кумирами він вважає канадця Стіва Омішля і американця Райана Сент-Онжа.

Олександр Абраменко

Сашко зустрічається з російською фрістайлісткою Олександрою Орловою