Про це повідомила речниця Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Альона Кузіна в інтерв'ю "11 каналу".

Дивіться також Оновлення даних через Резерв+: кому все одно потрібно прийти до ТЦК

"Якщо ви видалили після реєстрації застосунок, то ви просто видалили додаток із телефону, і це не правильно", – зазначила Кузіна.

Вона додала, що після того, як військовозобов'язаний зареєструвався в застосунку "Резерв+" і оновив свої дані, його все ж викличуть до ТЦК: за допомогою повістки або в інший спосіб.

Речниця зазначила, що перші дні переходу від паперової системи до цифрової можуть бути проблемними через кількість користувачів, які встановили додаток. Фахівці ліквідують всі проблеми та технічні несправності.

Застосунок Резерв+

  • Близько тижня тому запрацював електронний кабінет військовозобов'язаного, він доступний через мобільний застосунок Резерв+. Програма спрощує процес оновлення даних для військовозобов'язаних громадян України, зокрема за її межами.
  • До слова, при виїзді за кордон прикордонники орієнтуються на дані військового квитка, але не братимуть до уваги дані із додатку Резерв+. Щоправда, застосунок може знадобитися у разі перевірки справжності військово-облікового документа.
  • 18 травня 2024 року набули чинності оновлення законодавства щодо мобілізації.