Для створення неправдивої інформації про стан Збройних сил України використали особисті дані військових, які наразі там проходять службу. Це та інші повідомлення були розміщені на ворожих пропагандистських ресурсах.

Читайте також "Уся Україна, крім Донбасу, окупована", – білоруська пропаганда перевершила навіть російську

Якою є мета Росії

Як повідомили в ООС, такі фейкові повідомлення Росії мають на меті створити в сусупільстві атмосферу зневіри та сумнівів у спроможності українських захисників протистояти агресору.

Зважаючи на це, в ООС закликали українців дотримуватися інформаційної гігієни та використовувати повідомлення з правдивих та надійних джерел.

Українські воїни щоденно демонструють високі морально-психологічні якості, успішно стримуючи збройну агресію Російської Федерації,
– мовиться у повідомленні.

До теми Кияни масово купують квартири в Москві, – черговий фейк російських ЗМІ

Російська пропаганда в Україні: останні новини

  • У Чернігові СБУ викрила російську ботоферму. Через тисячі бот-акаунтів Росія поширювала фейкову інформацію, щоб посіяти паніку у суспільстві.
  • Російська пропагандистка Ольга Скабєєва у травні заявила, що Володимир Зеленський направив на Донбас "колони українських гомосексуалістів".
  • Також у 2020 році Facebook видалив мережу акаунтів російських спецслужб. Вони видавали себе за журналістів та працювали на території України.