Раніше повідомлялось, що увечері 22 червня у Києві затримали головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужву. ГПУ звинувачує його у вимаганні та отриманні хабара в розмірі 10 тисяч доларів.

Згодом з'ясувалося, що це був лише перший транш, а загалом сума хабара становила 20 тисяч доларів за те, що він не поширюватиме компрометуючої інформації на нардепа-радикала Дмитра Лінька.

Читайте також: Гужва брав безпосередню участь у вимаганні та шантажі, – Лінько

У зв'язку з ситуацією, що склалася, свою думку висловив співголова Опоблоку Олександр Вілкул.

"Щойно дізнався, що затримано головного редактора сайту "Страна.ua" Ігоря Гужву. Друзі, думаю, всі порядні люди, хто як може, мають об'єднатися на захист не лише Ігоря та "Страни", а й свободи слова, можливості жити в нормальній державі... Готовий, якщо буде необхідно, взяти Ігоря на поруки", – наголосив політик на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, він охарактеризував скандального міністра юстиції часів Януковича Олену Лукаш, яка зголосилася захищати Гужву, як "суперпрофесіонала".

Нагадаємо, Ігор Гужва переконує, що справа проти нього – це спланована провокація радикала Дмитра Лінька, яка розпочалася ще з середини квітня.