Усі бійці його підрозділу – добровольці, і багато хто з них не мав військового досвіду до повномасштабного російського вторгнення.

Дивіться також Кілька танків, БпЛА та понад 300 солдатів: шалені втрати ворога на 27 вересня

Під Сватовим українські захисники перетворюють дрони на "машину для вбивств"

Сховавшись у коморі, яку освітлює лиш ореол ранкового світла, пілот, відомий під бойовим ім'ям "Бакенеко", сідає за головний дисплей та керує дроном, який миттєво переноситься у повітрі, ширяючи над зеленими полями, заповненими російськими бойовими машинами та піхотинцями. На очах у журналістів "Бакенеко" спрямував дрон, начинений вибухівкою, до танка радянського виробництва, який кілька хвилин тому помітили аеророзвідники.

За кілька футів від нього – інший солдат, який до повномасштабної війни був менеджером з продажу. Саме він готує бомби для БпЛА. Він використовує гнучкі пластикові наручники та клейку стрічку, закріплюючи артилерійські снаряди та громіздкі акумулятори, перетворюючи недорогий комерційний дрон на машину для вбивств.

Як ЗСУ нищать ворога за допомогою БпЛА

Журналісти з'ясували, що зі сходом сонця російські війська, які перебувають на східному напрямку, мають перевагу гарного освітлення та вдивляються в українські позиції за допомогою своїх безпілотників. Однак ця перевага втрачає свою силу в другій половині дня, коли українські пілоти дронів можуть помітити рухомі тіні російських піхотинців. Але все одно прочісування великого ландшафту у пошуках мети займає кілька годин, адже російські війська стали краще ховатися і маскуватися у листі.

Проте коли мета "Бакенеко" виявляється в межах видимості, він трясе пульт дистанційного керування і дрон падає.

"Супер, ми зрозуміли", – лаконічно сказав "Джоконда", який подивився на екран, де видно шлейф диму, що йде з танка.