Проєкт "Український свідок" показав бойову роботу пілотів FPV-дронів. Мовиться про героїв 47 ОМБр "Женіха" та "Сапсана". Раніше (у цивільному житті) "Женіх" був режисером монтажу. Тим часом "Сапсан" навчався на кінооператора. Водночас згодом герой почав навчатися керувати дронами.

Зверніть увагу У CNN спрогнозували, скільки ще триватиме війна і коли Україна піде в новий контрнаступ

Герої показали журналістам, як знищують цілі російських окупантів. "Женіх" розповів, що для різних завдань є різні бомби. Однак час від часу російські окупанти випускають бронетехніку.

Буває, що одного FPV-дрона достатньо для знищення цілого танка. Можна попасти під його башту, навіть старим радянським зарядом для гранатомета. Здетонує боєкомплект і танк підсмажиться,
– розповів "Женіх".

Оператори дронів 47 ОМБр показали роботу: дивіться відео

Як герої знищують ворожу піхоту

Окрім того, "Женіх" та "Сапсан" розповіли, як знищували піхоту. Тоді український дрон почав падати. "Женіх" миттєво ухвалив рішення й спрямував БпЛА у бік окупантів. Метою героя було, аби ворога хоча б посікло уламками. Боєкомплект не здетонував через м'яку посадку. Згодом українські герої показали у Mavic, як один з окупантів повзає біля FPV. Все завершилося тим, що ворогу відірвало пів обличчя, а також – обидві руки. Окрім того, герої побачили, що окупанти живуть поруч з тілами своїх "двохсотих".