Про це 24 Каналу зазначив колишній посол Ізраїлю в Росії Аркадій Міл-Ман. Він припустив, коли може розпочатися наземна операція.

Дивіться також За якої умови може закінчитися війна між ХАМАС і Ізраїлем: у ЦАХАЛ дали відповідь

Підготовка Ізраїлю

Усі резервісти розподілені між двома фронтами: північним, де терористична організація Хезболла з боку Лівану, і на півдні, де розташований Сектор Гази. Вони проходять бойове залагодження, оскільки не всі пам'ятають попередні навички.

"Проходять стрільби, навчання. Всі повертаються в норму з точки зору того, що їм треба робити, відпрацьовують тактичні цілі. Вони отримали зброю. Треба артилерійські установки, танки підготувати, перевірити екіпажі, які не тренувалися останні роки", – відзначив колишній посол Ізраїлю в Росії.

Аркадій Міл-Ман про підготовку Ізраїлю до наземної операції: дивитись відео

За його словами, рішення не проводити наземну операцію відразу якраз і дозволило взяти час на ось таку підготовку. В цьому є своя перевага, оскільки ХАМАС навряд чи відступить від своїх намірів.

Навряд чи ХАМАС складе зброю, тому наземна операція з дуже високою ймовірністю почнеться найближчим часом,
– припустив Аркадій Міл-Ман.

Підготовка Ізраїлю: останні новини

  • Підготовка Ізраїлю до операції проти ХАМАС майже завершена. Наказ про початок дій може бути у будь-який момент. Головне завдання – уникнути жертв серед заручників. Наразі Ізраїль працює за трьома напрямками.
  • Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант наголосив, що усі терористи будуть ліквідовані, і, як наслідок, знищено угрупування ХАМАС. За його словами, наступ Ізраїлю в Секторі Гази може тривати близько 3 місяців.
  • Тим часом ізраїльські військові продовжують боротьбу проти палестинських бойовиків. ЦАХАЛ завдав ударів по об'єктах ХАМАС у Секторі Гази й угрупованню Хезболла у Лівані.