Таку думку 24 Каналу озвучив політолог Микола Давидюк. Він також додав, якщо Орбан хоче створити ще одну Боснію, то йому краще робити це в Угорщині, а не в Україні.

До речі На кону питання світової війни: Орбан каже, що в ЄС готові обговорювати миротворців для України

Заяви Орбана – примітивна маніпуляція на користь Росії

Так, нашу державу цікавить лише перемога та звільнення українських територій від російських окупантів. Відтак, "зависнути" на 50 років без розвитку, грошей та безпеки – це не сценарій України.

Давидюк переконаний, що угорський прем'єр просто злякався та "обмочив штанці". Так само як і самопроголошений президент Білорусі Алєксандр Лукашенко.

Вони (Орбан і Лукашенко – 24 Канал) злякалися, бо побачили, що Путін фінально з'їхав з глузду,
– зауважив політолог.

За його словами, Лукашенко дізнався з преси про розміщення Росією ядерної зброї на території Білорусі. Орбан боїться, що його спіткає та ж доля. Саме тому угорський прем'єр нагнітає ситуацію – говорить про миротворців для України та завершення війни на будь-якій території. Заяви Орбана є примітивною маніпуляцією на користь ворога.

Давидюк пояснив, що означає заява Орбана про миротворців: дивіться відео

Орбан намагається "вислужитися" перед Путіним

  • Заява Віктора Орбана прозвучала після того, як Росія зарахувала Угорщину до списку так званих "недружніх" країн. Таке рішення Москва ухвалила через те, що Будапешт приєднався до антиросійських санкцій.
  • Очевидно у Кремлі не оцінили спроби Угорщини затягувати процес запровадження санкцій Європейського Союзу проти Росії.
  • В Офісі Президента потролили відповідне рішення Кремля. Радник голови ОПУ Михайло Подоляк зауважив, вочевидь Путін вважає, що Орбан недостатньо стоїть на колінах і хоче, щоб "він нагнувся трошки нижче".