На цих кадрах зафіксовано те, що відбувалося перед падінням жінки з висоти. Ймовірно, що автором відео є її хлопець – турок Бурак Ерджан.

До теми Відповідала, що любить його, – ЗМІ розкрили деталі життя Сраб'янц, яка загинула у Туреччині

Відео починається з того, що у кадрі видно балкон. Також чути голос українки, яка плаче. Вона кілька разів звертається до хлопця на ім'я – Бурак. Ймовірно, що саме у цей момент жінка звисає з балкона й не може самотужки піднятися.

Хлопець кілька разів покликав Анжеліку, казав: "Ходи, ходи". Очевидно, що українка фізично не мала можливості підтягнутися. Після цього екран стає чорним – турок міг покласти смартфон у кишеню, проте не виключив запис відео. Далі Сраб'янц продовжує плакати, вона налякана. Чути, як жінка гукає: "Будь ласка", "Я не можу". Відповідь її співрозмовника нерозбірлива. Перед падінням українка кричить: "Моя рука", далі її голос обривається й чути, як тіло вдарилося об землю.

Останні хвилини життя українки, яка впала з балкона у Стамбулі: обережно, відео 18+!

Що ще відомо про загибель українки у Стамбулі

  • Трагічний інцидент стався у районі Санкактепе 10 червня. Правоохоронці виявили, що співмешканець загиблої був п'яним та під наркотиками. Крім цього, вони знайшли наркотичні засоби у помешканні пари.
  • Друзі українки відкидають версію про самогубство. Водночас, за їхніми словами, Бурак часто скандалив з жінкою та підіймав на неї руку через ревнощі. "Міг ударити її по обличчю, схопити за волосся, навіть душити", – розповіла товаришка загиблої.