У Росії ще один підліток дістав ніж під час святкування останнього дзвоника. Про це пишуть ворожі ЗМІ, передає 24 Канал. Схожий випадок, до речі, був у Волгоградській області.

Читайте також У Росії скоїла самогубство дівчинка, що напередодні написала листа Путіну

Що сталося у Башкирії

В одному з башкирських населених пунктів школяр напав з ножем на своїх однолітків. Відомо, що дев'ятикласники пили алкоголь на природі у селі. Під час святкування приходу канікул підлітки посварилися.

У результаті один зі школярів дістав ножа та вдарив ним своїх знайомих. Діти отримали поранення, але їх життю наразі вже нічого не загрожує.

Різанина на шкільних святах набуває масовості

Нагадаємо, росіяни святкують останній дзвоник 23 травня. В цей день на території Росії вже вдруге підлітки нападають на однолітків з ножами. Перший відомий випадок стався у Волгоградської області.

17-річний хлопець намагався перерізати горлянку дівчині. Він напав на неї посеред урочистої церемонії, коли поруч перебували однокласники, учні молодших класів, вчителі, батьки. Очевидці зафільмували цей момент. В юнака швидко відібрали зброю, а школярку госпіталізували.

За версією слідства, підліток міг напасти на дівчину через нерозділене кохання. Також російські правоохоронці звинуватили в усьому відеоігри. Під час допиту нападник був у неадекватному стані та нецензурно лаявся. Свою поведінку він пояснив бажанням вимагати гроші у сім'ї цієї дівчини та у всієї школи. Однак при цьому хлопець не зміг назвати прізвища пораненої школярки.

Інші жахливі випадки з дітьми