Представник ГУР Андрій Юсов виступив на телемарафоні з приводу падіння Іл-76 під Бєлгородом. Він звернув увагу на те, що Москва не підкріпила доказами свою версію подій, передає 24 Канал.

Читайте також У росіян конкретна мета: чого хочуть досягти вкидом щодо падіння Іл-76

Росія не представила доказів

Юсов вказав на той факт, що Росія, попри величезну кількість гучних і хамських заяв та звинувачень у бік України, так і не надала жодних доказів за цей час. Окупанти не показали ключові наслідки цієї трощі. Загарбники ніяк не підтвердили свої слова про те, що на борту Іл-76 нібито перебувало чимало людей.

Чим довше ця пауза триває – тим більше питань виникає щодо версії держави-агресора у цілому світі,
– зауважив розвідник.

Він наголосив, що Україна наполягає на проведенні незалежного міжнародного розслідування. Наша держава готова йому максимально сприяти.

Інші заяви Юсова про Іл-76

  • Під час виступу на телемарафоні український розвідник повідомив, що саме цей Іл-76 окупанти використовували до постачання ракет у Бєлгородську область. Зокрема, літак перевозив С-300 та С-400, якими росіяни били по Харківщині.
  • Також Юсов у розмові з телеведучими наголосив, що ГУР не коментуватиме показані кремлівськими пропагандистами "списки полонених", які за версією Москви нібито перебували на борту Іл-76. Він вказав на той факт, що це зробила саме російська пропаганда, а не офіційні представники відомств.
  • Крім цього представник ГУР МО заявив, що 24 січня після падіння Іл-76 у морг Бєлгорода доставили лише 5 тіл. За його словами, ця цифра відповідає кількості членів екіпажу цього літака.