Шишкова перемогла на дистанції 10 км у змаганнях спортсменів з порушенням зору. Найближчу суперницю, представницю Нейтральних паралімпійських атлетів Міхаліну Лісову, Шишкова випередила більш ніж на 2 хвилини. Зазначимо, для Шишкової це вже друга нагорода на цьогорічній Паралімпіаді.

Ще одна українка, Ольга Прилуцька, фінішувала у цій дисципліні на 4 місці, програвши 15 секунд бронзовому призеру Кларі Клюг з Німеччини.

Після цього відбулись змагання на дистанції 12,5 км у змаганнях чоловіків з порушенням зору. першим фінішував представник Білорусі Юрій Голуб, який всього на 2,4 секунди випередив українця Олександра Казіка. Третім фінішував ще один українець – Юрій Уткін. Четверте місце також в українця – Віталія Лук'яненка.

Зазначимо, що раніше сьогодні біатлоністи Тарас Радь здобув "золото", Ігор Рептюх виборов "срібло", а Людмила Ляшенко –"бронзу".

Таким чином в активі Україні станом на 9:00 вівторка вже 15 медалей – 5 золотих, 4 срібних та 6 бронзових.