Про це повідомляє телеканал LTV Panorama у Twitter.

Читайте також: "Вони лукавлять": міністр оборони Латвії розповів про небезпеку російських військових навчань

Так, за партію "Для розвитку – за!" свої голоси віддали 13,4% жителів Латвії. Національне об'єднання "Усе для Латвії!" отримало 12,6% голосів. За нову консервативну партію голоси віддали 12,4% виборців. На п'ятому місці – партія "Кому належить держава" із показником 11,5%.

Політсила теперішнього прем’єр-міністра Латвії "Партія зелених і селян" отримала шосте місце та результат 9,7%. Остання партія, яка, швидше за все, потрапить до Сейму – права "Нова єдність" із 6,9%. Всі інші не долають 5% прохідний бар’єр.

Латвійське національне інформагентство LETA повідомляло, що дільниці для голосування у країні буде відкрито до 20.00 за місцевим часом. Як уточнює агентство, у виборах беруть участь 16 партій і партійних об'єднань.

Альтернативний екзит-пол, проведене порталом Delfi спільно із Латвійським університетом, дає "Злагоді" нижчі результати та 4 місце. Однак автори цього опитування визнають, що їхні дані можуть бути помилковими через відмову російськомовних виборців відповідати на запитання, поставлені латиською мовою.

Додамо, що Латвія є членом Європейського союзу та НАТО і межує з Росією. Меншина етнічних росіян там становить 25%.

До слова, проросійська партія "Злагода" у Латвії може прийти до влади вперше. За даними попереднього опитування вона отримала 15% підтримки виборців.