Таку думку сайту "24" висловив український політолог Михайло Басараб, коментуючи останні дані опитування Демократичних ініціатив імені Ілька Кучеріва.

Читайте також: Вибори наближаються: хто може стати наступним Президентом України?

За його словами, натхненники створення цих сил та їхні спонсори не мають головної мети потрапляння до парламенту.

Вони хочуть використати ці сили у певних комбінаціях, спрямованих на виснаження конкурентів та хаотизацію виборчого процесу,
– зазначив політичний експерт.

Басараб вважає, що за цими силами стоїть Росія. Наслідки діяльності ворожих сил, за словами експерта, можна побачити у тому, що масштабна компанія, спрямована на дискредитацію нинішнього політичного режиму, призвела до високого рівня недовіри до всього політичного класу.

На його думку, саме це демонструє соціологічне опитування, згідно з яким партія Савченко набрала б лише 1,7% голосів у випадку провдення виборів. Це дослідження громадської думки не виявило явних фаворитів. Очевидно, що в Україні немає політичної сили, яка може з упевненістю перемогти на виборах.

Експерт не заперечує, що виборча кампанія може внести свої корективи, однак ситуація змінюється занадто швидко, аби давати будь-які чітки прогнози.

За 2 роки до виборів у політиці може виникнути і згаснути не одна політична сила,
– резюмував експерт.

Нагадаємо, 19 липня Міністерство юстиції України зареєструвало політичну партію"Громадсько-політична платформа Надії Савченко". А пізніше народний депутат Надія Савченко заявила, що хоче балотуватися на пост глави української держави.