Агент "Атеш" провів детальну розвідку аеродрому заводу "Сокол". Партизанський рух провів розвідку точної кількості російських літаків і дізнався, які їхні типи перебувають на аеродромі.

Дивіться також Супутник зафіксував МіГ-31 в Криму: скільки літаків могла перекинути Росія

Агент "Атеш" провів розвідку на аеродромі в Нижньому Новгороді

"Атеш" повідомив координати аердрому: 56.323425, 43.8075062.

Інформатори руху повідомляють, що на аеродромі розміщені бойові винищувачі, які були передислоковані подалі від кордону України для їхнього збереження, а також ті, що проходять ремонт.

Переміщення подалі від українських кордонів не врятує російські літаки,
– попереджають росіян в "Атеш".

Агент "Атеш" провів розвідку на російському аеродромі в Нижньому Новгороді / Фото "Атеш"

Що відомо про авіаційний завод "Сокол"

  • 31 липня 2023 року моніторинговий канал Monitor інформував, що авіаційний завод "Сокол" передав партію модернізованих та відремонтованих винищувачів МіГ-31 у власність міноборони Росії. Повідомлялося, що винищувачі були передислоковані на аеродроми базування.
  • У Росії заявили про модернізацію МіГ-31, однак спікер Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат поставив під сумнів те, що росіяни могли модернізувати винищувач.
  • Український військовий портал Defence Express писав, що з 2009 року міноборони Росії отримало загалом 113 учбових літаків Як-130, з яких 12 були виготовлені у Нижньому Новгороді на заводі "Сокол", а решта 101 – на Іркутському авіаційному заводі.
  • Цікаво, що російські навчально-бойові літаки Як-130 прагне отримати Іран.
  • Авіаційний завод "Сокол" з березня 2022 року перебуває під санкціями України, США, Канади, Британії, Швейцарії, Австралії, Японії, Нової Зеландії та Євросоюзу за російську агресію проти України.