Про це спікер заявив, відкриваючи засідання погоджувальної ради у понеділок, повідомивши про затримання у Росії українського журналіста Романа Сущенка.

Парубій нагадав, що звернення до Кабміну про запровадження візового режиму з Росією він вніс на розгляд парламенту ще на початку року.

На початку 16-го року я вніс у Верховну Раду проект постанови про звернення до Кабінету міністрів України про припинення дії угоди між урядом України і урядом РФ про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації. Можливо, є сенс підняти питання і повернутися до введення візового режиму з Російською Федерацією,
– запропонував Андрій Парубій.

Він також вважає, що не було б зайвим обговорити питання розширення антиросійських санкцій.

Читайте також: Парубій знає, як зупинити агресивного Путіна

30 вересня у Росії затримали українського журналіста Романа Сущенка. Він працював кореспондентом інформагентства "Укрінформ" у Парижі, а в Росію прибув у приватних справах.

ФСБ назвала журналіста кадровим українським розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. "Укрінформ" назвав затримання Сущенка спланованою провокацією. Колишній адвокат Надії Савченко Марк Фейгін вже зголосився захищати українця в суді.