Таким рішенням ПАРЄ змінила формулювання резолюції, у якій констатувала окупацію непідконтрольних Україні районів Донбасу Російською Федерацією, та констатувала "фактичне управління" цих територій з боку РФ.

Читайте також: Нова резолюція ПАРЄ: Ар'єв пояснив, які можливості отримала Україна

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", віце-президент ПАРЄ Володимир Ар’єв.

Перемога! Ухвалена важлива поправка української делегації в ПАРЄ в доповіді "Про надзвичайний стан і відступ від конвенції про права людини" і Асамблея проголосувала за фактичне визнання окупації (дійсного контролю) частини Донбаса Росією! Казкам про шахтарів і трактористів з воєнторга настав нарешті кінець і в міжнародних документах,
– зазначив Ар'єв.

23 квітня у французькому Страсбурзі стартувала чергова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Серед тем, представлених на розгляд була також "Незаконні вибори президента РФ на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим: порушення прав людини".

Щоправда, напередодні у ПАРЄ розгорівся корупційний скандал, тому розгляд деяких питань, зокрема, й питання Криму було скасовано.