Відповідний виступ глави РПЦ опублікувала пресслужба Московського патріархату. Він також наголосив, що кожна парафія "має допомагати тим, хто на лінії вогню", передає 24 Канал.

Читайте також "Затяжна війна вигідна Путіну": чи допоможе диктатору мобілізація в Росії

Черговий зашквар Патріарха РПЦ

"Нам потрібно мобілізувати наших парафіян, щоби вони збирали речі, продукти. Шукайте можливості, збирайте гроші, відправляйте посилки, наскільки можна самі їдьте, підтримайте військовослужбовці", – заявив патріарх.

У цій же промові глава РПЦ порівняв війну в Україні російсько-французькою війною у 1812 році, наголосивши, що "чи не вся об'єднана Європа спробувала завоювати Росію".

Зараз він переконаний, що "весь західний світ знову хоче захопити Росію".

За його словами, люди бачать у Росію країну, яка є "прикладом вірності традиційним цінностям, таким як сім'я, почуття обов'язку, патріотизм". Також він додав, що Росія, яка рішуче виступила проти глобалізації, користується "величезною симпатією багатьох людей, які живуть на Заході".

Божевільні заяви московського попа

  • Глава РПЦ Кирил Гундяєв 7 січня заявив, що росіяни та українці нібито один народ, а церква робить все, щоб вони не стали ворогами.
  • Гундяєв зазначив, що в Україні робиться все, щоб в очах українців Росія стала ворогом, тоді як церква намагається цього не допустити.
  • На думку Патріарха, причиною війни встало нібито те, що Україна вирішила "радикально змінити вектор свого політичного та історичного розвитку і що цей новий вектор ніяк не збігається з вектором розвитку Росії".
  • Нагадаємо, патріарх Кирило закликав оголосити в Україні "Різдвяне перемир'я" – з 12:00 6 січня до 24:00 7 січня.