НАБУ й САП очікують Павла Вовка на наступному засіданні Антикорупційного суду 5 січня 2021. Про це повідомило Національне антикорупційне бюро.

Цікаво Татарову не змогли обрати запобіжний захід через передачу справи СБУ

Цікаво, що вручення повістки відбулося 23 грудня, коли суддя був на святкуванні. Павло Вовк прийшов на свято до колишнього народного депутата.

На цьому ж святкуванні також були судді Конституційного Суду, зокрема очільник Олександр Тупицький. Вони в справі про можливу спробу захоплення державної влади проходять як свідки.

Як пояснили в НАБУ, за таких обставин Вовку вручали виклик на допит через те, що він вже понад 3 місяці ігнорує обов'язок з'явитися до слідчого судді як підозрюваний.

Ще з жовтня 2020 року в Антикорупційному суді є клопотання про обрання запобіжного заходу. Та судове засідання досі не відбулося, бо Павло Вовк не з'являється на засідання.

Крім того, НАБУ показало й відео моменту, коли Павлу Вовку вручали повістку. Він викинув її з автомобіля й втік від детектива.

Павло Вовк втік від детективів НАБУ: дивіться відео

Коротко про справу Павла Вовка:

  • Очільника Окружного адмінсуду Києва та 6 його підлеглих підозрюють у створенні злочинної організації з метою захоплення державної влади.
  • Детективи НАБУ стверджують, що представники Феміди виносили неправомірні рішення у своїх інтересах, інтересах бізнес-кіл та окремих політиків.
  • Павла Вовка навіть оголосили в розшук. Усе через те, що він постійно ігнорує допити НАБУ й не з'являється на них.