Відповідне відео оприлюднили в соцмережах, повідомляє 24 Канал. Підстаркуваті росіянки почали погрожувати канцлеру Німеччини.

Цікаво Щоб стежити за ворогом в режимі реального часу: в Силах оборони запровадять систему Delta

"Загони Путіна" звернулися до Шольца

"Загони Путіна" звернулися до канцлера Німеччини Олафа Шольца зі звинуваченням, що він буцімто "знову виконує завдання Байдена".

Ти один з перших, напевно, надсилаєш свої "Леопарди". Інші країни поки думають, чи треба надсилати, чи ні. А ти тут швидко виконуєш завдання. Але зауваж, що твої "Леопарди" відпочивають проти наших танків 90М. Ось ти будеш знищений. Всі вони згорять просто великим полум'ям,
– погрожує російська пенсіонерка.

Ба більше, "загони Путіна" пообіцяли кожному, хто спалить "Леопард", подарувати свій мерч – футболку із зображенням кремлівського диктатора Владіміра Путіна і написом "Отряды Путина".

"Загони Путіна" обіцяють футболку за спалений "Леопард": відео

Як швидко Україна може отримати обіцяні танки

  • Західні союзники анонсували масштабні поставки танків в Україну. Український посол у Франції повідомив, що в цілому пообіцяли надати понад 320 бронемашин з різних країн.
  • Їхнє постачання не відбудеться одночасно. За словами голови МЗС Дмитра Кулеби, в першій хвилі поставок мають надійти 120 – 140 танків. Очікують, що перші одиниці прибудуть в Україну вже в березні.
  • 3 лютого стало відомо, що Німеччина готова поставити Україні ще 88 танків "Леопард" першого покоління. Хоча це і старі танки, вони все одно поповнять перелік бронемашин, надання яких оголосили раніше.
  • Віцепрезидентка парламенту Німеччини Катрін Ґерінґ-Екардт заявила, що "Леопарди" мають надати Україні якомога швидше. Це потрібно для того, щоб ЗСУ відповіли на нову атаку російської армії. За її словами, оборона, захист і підтримка України є для Німеччини екзистенційно важливим питанням.