"Поштові марки – це імпульси країни, її серцебиття, радість і смуток, минуле і сучасне", – мовиться в анонсі Укрпошти, опублікованому на сторінці у фейсбуці 27 травня.

Нагадаємо Поштові рахунки та картки: Рада розширила фінпослуги Укрпошти

Як кажуть в установі, новий випуск марок "Передова" присвячений "найактуальнішій проблемі людства – боротьбі з коронавірусом".

Але в героїчному образі, який зобразив на марках художник Нікіта Тітов, закладено знак вдячності не лише медикам, а й військовим.


Медикам нова марка сподобалася / Фото з фейсбука Наталії Мухіної

Україна перебуває у складній ситуації протистояння пандемії COVID-19, триває боротьба за здоров’я та життя людей, а поруч з цим не припинилася й війна на Донбасі.

В Укрпошті стверджують, що ці нові марки дякують за сміливість і професіоналізм й представника усіх інших професій – пожежникам, водіям, продавцям, поштарям і так далі.


Наклад марок "Передова" – 140 тисяч, номінальна вартість марки – 9 гривень / Фото Укрпошти

Додамо, що Укрпошта планує 29 травня у Головпоштамті Києва провести урочисту церемонію спецпогашення, на яку запрошені ветерани АТО та ООС, медики, міністр інфраструктури Владислав Криклій та гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.


До марок випущені й спеціальні конверти "Перший день" / Фото Укрпошти

З іншими роботами харківського художника-ілюстратора Нікіти Тітова можна ознайомитися на його сторінці у фейсбуці. Ось кілька прикладів: