Про це розповів командувач "Української добровольчої армії" в інтерв'ю "Апострофу".

За словами Яроша, чимало високопосадовців виступають проти добровольчого руху, заявляючи, що всі добровольчі підрозділи можуть існувати виключно у складі ЗСУ або МВС. Але такі кроки спровоковані країнами Заходу.

Читайте також: Крім війни існує ще одна загроза, яка може розірвати Україну, – Ярош

Захід не розуміє специфіки нашої війни і, відповідно, специфіки добровольчого руху. Тому Захід тисне на наше політичне керівництво, а вони роблять такі заяви. Але їм говорити – нам робити,
– каже політик.

Дмитро Ярош переконаний, що Україні потрібні добровольці доти, доки існуватиме Росія. Для влади такий рух ніякої загрози не несе. Навпаки, керівництву це дає можливість більшої легітимізації.

"Нам стратегічно важливо мати добровольчий рух, саме добровольчу територіальну оборону, яка могла би в разі широкомасштабної агресії, що досі дуже можливо, стати надійним помічником і опорою для ЗСУ", – пояснив він.

Якою б не була армія, перемога над таким монстром, як російська імперія, можлива тільки в одному випадку – коли будуть мобілізовані ресурси всього українського народу, а не тільки його частини, яка перебуває в Збройних силах України,
– резюмував нардеп.