Такі перевірки – це обов'язковий етап напередодні відкриття руху. Вантажівки, які заїжджали на міст, зупинялися у контрольних точках для проведення замірів фахівцями.

Варто згадати Найвідоміший довгобуд країни: історія проєкту будівництва мостів через Дніпро у Запоріжжі

Що з'єднає міст

Вказаний міст є одним з основних об'єктів 9-кілометрової магістралі безперервного руху, яка містить 6 транспортних розв'язок. Він з'єднуватиме центр Запоріжжя з островом Хортиця.

запоріжжя міст
Міст з'єднає Запоріжжя та острів Хортиця / Фото Укравтодор

Коли відкриють об'єкт

Міст планують відкрити вже завтра – 22 січня – на День соборності України. Очікується, що в урочистостях візьме участь президент Володимир Зеленський.

В Укравтодорі показали, як випробовували міст: дивіться відео


Міст через Дніпро у Запоріжжі: головне

  • Укравтодор у квітні 2020 року повідомив про відновлення будівництва мосту в Запоріжжі. Нагадаємо, що воно стартувало ще у 2003 році й мало б закінчитись 10 років тому.
  • Як зазначили у відомстві, на завершення будівництва заклали 4 роки. Однак підкреслили, що за умови стабільного фінансування – зможуть його закінчити за 2 роки.
  • Після 8 місяців робіт, у грудні 2020 року відкрили першу частину мосту. На переправі запустили автомобільний рух.
  • У липні 2021 року в Укравтодорі заявили, що роботи з будівництва найвищого в Україні вантового мосту активно тривають. Тоді фахівці встановили на тимчасові опори останню секцію прогонової будови верхової частини мосту.