Українські заробітчани повертаються у відпустку на батьківщину. Хлопця, який повернувся з далекого Катару, відстань не лякає. Каже, що на чужині заробляє гроші, а відпочиватиме вдома.

Читайте також: Подорож вихідного дня: які неймовірні місця варто відвідати у Вінниці (фото)

"Побачивши вже багато країн світу, я можу сказати, що ми на рівні. А з такими цінами, як у нас, це взагалі безпрограшний варіант", – заявив українець з Катару.


Хлопець, який повернувся з Катару

На період відпусток "Укрзалізниця" запустила 39 пар додаткових поїздів, адже влітку пасажиропотік зростає у рази.

Якщо звичайний день ми відправляємо 130-150 тисяч пасажирів щодоби, то зараз 250-260 буває у пікові дні,
– пояснив директор профільного департаменту "Укрзалізниці" Олександр Красноштан.

На залізниці кажуть, що за останні п’ять років уподобання українців змінилися: якщо раніше їздили відпочивати на Південь країни, то нині все частіше обирають Захід. Аби до України їхали іноземці, "Укрзалізниця" запустила кілька потягів з Угорщини та Польщі.

Більшість туристів традиційно обирають Львів. Українці різного віку зізнаються, що тільки-но почали пізнавати Батьківщину.

Що розповіли українці:

  1. "В Україні ще досить багато місць, яких ми не бачили".
  2. "Були в Карпатах і в Закарпатті. І ось приїхали до Львова".
  3. "Обов’язково повернуся до Ворохти. Ще мені дуже подобається у Донецькій області Святогірськ".
  4. "Мені подобається Львів".

Анна Ніколаєва – директорка туристичного бюро радить усім тим, кому до вподоби походи в гори, сплави річками, термальні джерела та замки – Західну Україну. А ще рекомендує відкривати для себе менш запрошувані туристами Слобожанщину та Полісся.

Цього сезону хіт продажів "Тунель кохання", а також тури пов'язані з цвітінням сакури на Закарпатті, а зараз цвітіння лаванди. Ми знайшли лавандове поле під Києвом, – директорка турбюро Seainside.club Анна Ніколаєва.


Цвітіння сакури в Ужгороді

Знає чимало місць для літнього відпочинку і режисер волонтерського проекту "Ukrainer" Микола Носок. "В Україні є найбільше гніздування пеліканів у світі! Поблизу Дунаю, там де Тузлівські лимани, там є ще маяк Шигони", – режисер проекту "Ukraїner" Микола Носок.

Читайте також: BlaBlaBus не планує виходити на український ринок

Микола розповів, що за три роки разом з командою побували у 16 етнічних регіонах України і зняли понад 200 роликів. І перш ніж відкривати для себе нові країни, радить українцям спершу вивчити Батьківщину.