Таку заяву він зробив у коментарі американському телеканалу СNN, передає прес-служба українського гаранта.

Читайте також: За що Порошенко подякував Путіну в ефірі CNN: з'явилось відео

Насправді ми маємо дві небезпеки. Перша небезпека – це Путін. Я як Президент не воюю з будь-ким, я протидію конкретно Путіну. Тому що Путін розуміє, що війна на суші – на сході моєї країни, або в Криму протягом останніх чотирьох років – більше не приносить йому ніякого успіху. Тому що ми створили сильну та надійну армію за допомогою Сполучених штатів Америки,
– зауважив політик.

За його словами, сьогодні Путін розуміє, що досягти успіху у військовій операції на суші він не зможе, відтак очікує, що успіху можна досягти під час виборів.

"Таким чином, він підриває стабільність всередині країни за допомогою кібератак, використовуючи технологію фейкових новин. А точніше – технологію дезінформації. Росія витрачає мільярди на підтримку "Спутнік ТБ", Russia Today та багато інших", – переконує Порошенко.

Також український президент навів численні приклади дезінформації, яку розповсюджує Росія: заяви про те, що в Україні – не російська агресія, а "громадянська війна" та це не Росія є відповідальною за агресію; звинувачення на адресу української влади щодо тисяч жертв цієї війни; заперечення присутності російських військових на окупованій території.

Крім того, він нагадав, що українська влада заборонила російські соціальні мережі, адже "їх використовують російські спецслужби для ведення дезінформаційної та підривної кампанії".

Водночас Порошенко підкреслив, що дуже пишається дуже ефективною співпрацею з американцями, британцями, канадцями, європейськими радниками щодо боротьби з агресором.

Нагадаємо, раніше представник Президента України в Криму Борис Бабін заявляв, що Росія планує створити так званий "сухопутний коридор" з окупованого Криму до Херсонської області. За його словами, також є можливим військовий вплив на райони, суміжні з Кримом: для цього не обов'язково робити сухопутний коридор, адже канал йде не з Маріуполя, а з Нової Каховки.