На Донеччині у селищі Луганське, що поблизу окупованого Дебальцевого, сьогодні відбулося свято першого дзвоника. Близько 120 дітей розпочали навчальний рік на межі з війною.

Про це пише Прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

ДЕНЬ ЗНАНЬ НА ЛІНІЇ ФРОНТУ.Селище Луганське, що біля Дебальцева, знаходиться на самій лінії зіткнення. Щодня його обст...

Posted by Прес-служба Генерального штабу ЗСУ on 1 вересня 2015 р.

Селище знаходиться на самій лінії зіткнення і щодня його обстрілюють терористи. Багато будівель тут зруйновані, але близько півтори тисячі мешканців досі живуть у селі.

Нещодавно від мінометного та артилерійського обстрілу постраждала і школа, яка сьогодні мала приймати учнів. Один снаряд потрапив у навчальний клас, другим снарядом зруйновані дитячі роздягальні.

Це не завадило колективу школи та дітям розпочати навчальний рік. Замість вікон у їх класах оббиті плівкою діри, зруйновані кабінети — закриті. Але вчителі все одно проводитимуть уроки, адже діти мають отримувати знання.

Жахає тільки наближення холодів, адже система опалення у школі не працює. Єдина надія школярів — допомога від військових та небайдужих українців.