Сталося це під час Форуму донорів, який відбувся 10 червня. Деталі розповів мер Львова Андрій Садовий.

Важливо У Львові планують збудувати потужний реабілітаційний центр, – Садовий

За словами Садового, захід відбувся на глибині 7 метрів. Все це задля безпеки. Загалом участь у форумі взяли понад 200 учасників. Вдалося зібрати приблизно 2 мільйони євро для Національного реабілітаційного центру.

Це про сьогоднішній Форум донорів. Дякую кожному і кожній за те, що особисто приїхали до Львова, аби підтримати незламних українців. Ми запустили проєкт "Незламні", щоб жертви війни могли почати нове життя тут, в Україні,
– сказав мер Львова.

Форум донорів на глибині 7 метрів / Фото з телеграму Андрія Садового

Що відомо про Національний реабілітаційний центр "Незламні"

Національний реабілітаційний центр "Незламні", який хочуть побудувати у Львові, повинен стати одним із найбільших у Європі. Цей проєкт Львівська міська рада організовує спільно з Міністерством охорони здоров'я і запрошує усіх небайдужих долучатися.

Очікуємо, що ми будемо мати тисячі і тисячі наших громадян, які потребуватимуть серйозної реабілітації: це і психологічна реабілітація, соціальна, фізична – весь комплекс проблематики, який нам треба буде вирішувати,
– сказав Садовий.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, 7 червня Національний центр реабілітації України створили в структурі Першого медоб'єднання Львова. Заклад буде працювати за найсучаснішими стандартами. Зокрема, там розвиватимуть напрямки реконструктивної хірургії та роботичного протезування. За задумом, там виготовлятимуть протези, а також друкуватимуть на 3D-принтері кісткові імплантати.

Вражає Будинок обстріляли з танку, вижила лише вона: Садовий розповів історію маленької Вероніки

Реабілітаційний центр буде насамперед орієнтований на допомогу військовим та цивільним українцям, які отримали як фізичні, так і психологічні травми внаслідок війни Росії проти України. Втім, також послугами реабілітації зможуть скористатися пацієнти, які її потребують через інші травми та хвороби.

Міністри відвідали дитячу лікарню у Львові / Фото Львівської міської ради

Варто нагадати про моторошний удар росіян ракетами по вокзалу Краматорська: дивіться відео