Про таке рішення сам Рябошапка повідомив у своєму Facebook.

Підтримуючи вимоги суспільства та Уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства,
– написав він.

Дивіться також: Чому НАЗК пропускає найхимерніші декларації корумпованих політиків

За його словами, ситуація довкола роботи НАЗК вимагає негайного вирішення, "адже зволікання з цим дискредитує не лише ідею ефективного органу із запобігання корупції".

Рябошапка каже, що потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні, яким є НАЗК, на сьогодні за призначенням не використовують.

Протягом року своєї роботи я намагався говорити про проблеми Агентства, у тому числі публічно. Однак, відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із "реанімації" НАЗК,
– зазначив Рябошапка.

У своєму дописі він звернувся до народних депутатів з проханням якнайшвидше проголосувати за законопроект про "перезавантаження" НАЗК і каже, що попри відставку готовий допомагати у відновленні ефективної роботи органу.

Читайте також: Наші гроші. Як керівниця НАЗК сама не внесла коштовні активи до своєї декларації