Про це повідомляють російські ЗМІ. Очевидці зазначили, що до цього вони чули вибух і бачили "дивний спалах", передає 24 Канал.

Дивіться також Географія "бавовни" розширюється: у Московській та Калузькій областях диверсанти знищили техніку

Поблизу "Пулково" у Петербурзі немає світла

Російські пропагандисти зазначили, що світло зникло у петербурзькому районі Шушари, де розташований аеропорт "Пулково". Крім цього, у людей також почалися проблеми з водопостачанням, а сам район поринув у темряву.

У Петербурзі зникло світло: дивіться відео

Водночас росіяни не надто засмутилися через відсутність світла, а навпаки вирішили розважитися. Так, декілька будинків вирішили влаштувати "світломузичне шоу", граючись з ліхтарями.

Росіяни розважаються під час блекаутів у Петербурзі: дивіться відео

Жителі міста зазначили, що перед тим, як у них зникло світло і вода, вони чули гучний вибух і бачили спалах. Однак наразі невідомо, що це саме було.

Жителі Петербурга сидять без світла: дивіться відео

Наразі місцева влада не коментувала відключення світла у Санкт-Петербурзі. Крім цього, достеменно невідомо, як наразі працює аеропорт "Пулково" після відключення світла.

Раніше світло зникало у російській Тулі

  • У місті Тула країни-агресорки 21 вересня пролунав потужний вибух. Після цього у частини міста зникло електропостачання та вода.
  • Жителі міста зазначили, що вибули пролунали у Пролетарському районі Тули. Водночас росіяни з району Заріччя розповіли, що в них світло зникло за кілька хвилин раніше до вибуху.
  • Пропагандисти зазначили, що зникнення світла буцімто пов'язане з аварією на підстанції. Наслідки цього вибуху вже ліквідувала аварійна бригада.
  • Варто зазначити, що внаслідок відключення тисяч абонентів лишилося без світла. До того ж в єдиній чергово-диспетчерській службі міста зазначили, що шість вулиць Тули залишилися без електроенергії через аварію.