Вибухи пролунали на територіях військових містечок. У розвідці наголосили, що фото та відео "бавовни" з міркувань безпеки будуть опубліковані згодом.

Дивіться також У Курську пролунав потужний вибух: безпілотник атакував адміністративну будівлю

Насіння "бавовни" шириться Росією

У ГУР повідомили, що у ніч на 24 вересня у Росії було "неспокійно". Невідомі диверсанти вдало відпрацювали на об'єктах в Московській та Калузькій областях, завдавши росіянам втрат у техніці.

Так, вибухи пролунали:

  • на території військового містечка 2 мотострілкової дивізії 1 танкової армії (військова частина №23626 у населеному пункті Калінінєц, Наро-Фомінського району, Московської області). Там диверсанти знищили паливозаправник;
  • на території військового містечка 60 арсеналу озброєння (військової частини № 42702 у місті Калуга). Диверсанти успішно знищили 4 одиниці автомобільної техніки з причепами.

Диверсанти розширили географію бавовни на території країни-агресора,
– відзначили у розвідці.

Вибухи у Росії 24 вересня: останні новини

  • У Росії 24 вересня пролунало відразу кілька потужних вибухів у Курську. Перший вибух пролунав зранку поблизу з адміністративною будівлею. Як стало відомо згодом, безпілотник атакував будівлю ФСБ. Наразі інформація щодо жертв чи постраждалих не повідомлялася.
  • Через кілька годин у Курську пролунали потужні вибухи. Після гучного "хлопка" у небо здійнявся стовп чорного диму.
  • Згодом в українській розвідці повідомили, що дрон влучив у нафтопереробний завод у Курську. Джерела у ГУР стверджують, що БпЛА влучив прямісінько у будівлю НПЗ.
  • До слова, Курськ 24 вересня відзначає День міста. Через "вибухові" привітання від українських розвідників, місцева влада вирішила скасувати усі заходи з нагоди свята. Мер Курська Ігор Куцак також заявив, що вирішив скасувати святковий салют до дня міста – мовляв, це "буде розумно з точки зору спокою та безпеки громадян".