Про загибель Сергія Зелінського написав його друг та колега Віталій Лелюк. Захисник був уродженцем села Кізомис Херсонської області.

Дивіться також Боронили Україну до останнього подиху: на Донеччині загинули два воїни з Чернігівщини

У воїна залишилося двоє діток

Прощання з воїном відбудеться у середу, 7 червня. З українським бійцем будуть прощатися у Хмельницькому у Свято-Георгіївському Храмі.

Зелінського поховають у Хмельницькому у четвер, 8 червня. Небайдужі можуть допомогти родині воїна. Віталій Лелюк додав номер картки сестри воїна Олени – 4149 6293 5554 9213.

У захисника України залишилося двоє дітей – син дошкільного віку та дочка-школярка. Також у військового залишилися дружина та хвора мати.

Як Зелінський допомагав знищувати колаборантів

Віталій Лелюк у коментарі Суспільному розповів, що Зелінський допомагав знищувати колаборантів. Під час окупації Херсона воїн співпрацював з СБУ.

"Все на ньому трималося. І батьки із сестрою, і дітки з жінкою. Сергій був в окупації в Херсоні. Був у підпіллі. Співпрацював із нашою СБУ. Я на жаль не знаю всієї інформації, але за його участю підривалися наші колаборанти. Сергій виробляв вибухівку, брав активну участь, за ним стежили в Херсоні", – розповів чоловік.

Сергій Зелінський поїхав з окупації та вступив до лав ССО. Воїн також був волонтером та головою громадської організації учасників АТО Білозерського району.

Він у 2018 році разом із ветеранами АТО Віталієм Лелюком та Віктором Олексієнком заснував у Херсоні піцерію Sale e pepe. 80% її робітників – колишні військові АТО.