Ба більше, під час процедури масажу 35-річна відвідувачка приватного медико-косметологічного центру впала в кому. Наразі усі обставини з'ясовують правоохоронці.

Цікаво 50 хвилин був у свідомості під час операції на мозку: у Львові показали унікального пацієнта

Стан жінки вдалося стабілізувати

Про те, що такий виклик справді поступав медикам, журналістам підтвердили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Жінку госпіталізували у львівську лікарню святого Луки. Як зазначили у пресслужбі Першого медоб'єднання Львова, вона у важкому стані потрапила у відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

На щастя, медикам вдалося стабілізувати стан постраждалої. Як розповіли у лікарні слідуючого дня, 22 червня, її стан покращується.

Нейрохірурги зафіксували шию, стан жінки покращується, спостерігається позитивна динаміка,
­– розповіли в лікарні.

Разом з тим медики повідомили про цей інцидент правоохоронним органам. Тож у поліції Львівщини проводять відповідну перевірку.

Салон на дзвінки не відповідає

За даними ZAXID.NET, жінка впала у кому під час процедури масажу у приватному салоні краси, який орендує кабінет на вулиці Пасічній, 160, у приміщенні підприємства "Модем". За цією адресою там розташований медико-косметологічний центр GeraMedic, який з-поміж іншого пропонує й послуги масажу.

Зауважимо, що на сайті цього центру відвідувачам пропонують класичний масаж спини та шиї у день народження лише за 100 гривень. Також там вказаний і контактний номер телефону, однак журналістам за ним з салоном краси так і не вдалося зв'язатися – спершу абонент довго був поза зоною досяжності, а згодом на дзвінки ніхто не відповідав.

Натомість, як зазначили у ЗМІ, вдалося поговорити з власницею закладу, львівською косметологинею Мирославою Герою. Вона у телефонній розмові зазначила, що лише повернулася з-за кордону і поки не знає про цей інцидент у її салоні. Однак Мирослава пообіцяла прокоментувати подію згодом.

Смерть під час масажу

  • Раніше в Івано-Франківську вакуумний масаж завершився смертю клієнтки. Тоді масажистка розлила спирт на тіло жінки, через що вона загорілася. На жаль, врятувати її не вдалося, хоч масажистка намагалася надати постраждалій допомогу.
  • У Чернігові ж масажистка спричинила травму хребта та пошкодження спинного мозку пацієнтці, що спричинило набряк головного мозку та смерть жінки. Як зазначив фізичний терапевт, це могло статися через надмірний механічний вплив.
  • Обидвох масажисток засудили. Першу засудили до 3 років, водночас вона матиме іспитовий термін на один рік. А другу – до двох років позбавлення волі.