Трагедія сталася у травні 2022 року. Клієнтка прийшла на вакуумний масаж. Його роблять з використанням скляних банок, вогню, а також – спиртовмісних речовин.

Зверніть увагу Блогери Мандзюк і Гуцуляк поскандалили: чоловік побив підлітка за крадіжку

Масажистка розлила спирт на тіло клієнтки. Жінка загорілася. На жаль, врятувати її не вдалося. Масажистка визнала свою провину. Вона намагалася надати постраждалій допомогу.

Івано-Франківський міський суд визнав масажистку винною. Жінку засудили до 3 років. Водночас вона матиме іспитовий термін – рік.

На Житомирщині покарали батьків, які вбили доньку

На Житомирщині у 2018 році горе-батько вбив 5-річну донечку. Плач дівчинки дратував чоловіка. Він вдарив донечку й загнав її під ліжко. Горе-матір підійшла до дитини лише через декілька годин. Увесь цей час малеча ховалася від батька під ліжком.

Жінка, побачивши рани на голові доньки, не намагалася надати дитині жодної допомоги. Натомість дівчинку силоміць вклали спати. Малеча скаржилася, що їй боляче.

Наступного дня дівчинка ще подавала слабкі ознаки життя. Водночас горе-батьки вирішили, що рятувати дитину вже надто пізно. Батько спалив тіло дитини у печі, а попіл викинув у річку. Хотів, щоб течія віднесла подалі від дому.

Горе-батьки отримали до 15 та 7 років в'язниці.

В Україні засудили кілера, який готував вбивства Резнікова та Буданова

Ще влітку 2022 року в Україні упіймали кілера, який готував вбивства Олексій Резнікова – міністра оборони – та Кирила Буданова – очільника ГУР. Зловмисник прибув з тимчасово окупованої Луганщини. Там він воював на боці російських окупантів. Під час обшуків у кілера виявили російський паспорт, а також – докази злочинних дій.

Печерський районний суд Києва вже обрав покарання для кілера. Він проведе за ґратами 12 років та втратить усе своє майно.