У п'ятницю, 10 лютого, близько 20:00 розпочалася третя за день хвиля російського терору. Окупанти запустили чимало іранських дронів-камікадзе по Одеській області та інших містах, проте Збройні Сили не дрімають.

Читайте також У Повітряних силах ЗСУ показали, як збивали дрони-камікадзе: ефектне відео

Загарбники цілили в енергоінфраструктуру

Власне, про збиття БпЛА повідомив о 21:05 глава ОВА Максим Марченко. Він подякував підрозділам протиповітряної оборони, які завжди на сторожі українського неба та вчергове засвідчили свій професіоналізм.

Наші підрозділи протиповітряної оборони в небі над Одещиною ліквідували чотири дрони-камікадзе "Шахід", які намагалися влучити в об'єкти енергетичної інфраструктури,
– йдеться в повідомленні чиновника.


Як розпізнати політ іранського дрона-камікадзе / Картинка 24 Каналу

Масована атака 10 лютого: що потрібно знати

  • Упродовж дня Росія обстрілювала критичну інфраструктуру нашої держави та намагалася занурити громадян у темряву. Зауважимо, що про перші вибухи стало відомо близько 10:00.
  • Окрім того, слід сказати, що дві ворожі ракети типу "Калібр", що окупанти запустили з Чорного моря, вдерлися в повітряні простори Румунії та Молдови. Важливо тут те, що Румунія є країною-членом НАТО та всі очікували негайної реакції від Альянсу щодо цього інциденту.
  • Однак уже можна сміливо констатувати, що до рішучих дій зі сторони Заходу ця ситуація не призвела. На офіційному рівні в Румунії заявили, що ракета начебто пролетіла за 35 кілометрів від кордону та не була над територією їхньої держави.
  • Водночас у Повітряних силах мають іншу позицію щодо цього питання. Речник Юрій Ігнат пообіцяв, що в недалекій перспективі Україна надасть усі докази стосовно того, що ракети справді вдерлися в повітряний простір Румунії. Також він констатував, що це уже втретє російські повітряні цілі фіксують над Молдовою.