Про це повідомляють російські ЗМІ. Що відомо про "вибуховий" інцидент – розповідає далі 24 Канал.

Читайте також Зібрали, щоб президента послухати, – окупант розповідає про 80 "200-х" в Донецьку

У Курській області строковики підлили бензину у піч

Вибух нібито прогримів уранці 20 лютого в Суджанському районі Курської області. Передають, що його причиною стало необережне поводження з вогнем.

Російські військові, які перебували на той час в бліндажі, намагалися розтопити піч. Повідомляють, що вони нібито необачно долили туди бензин.

Унаслідок цього стався вибух і спалахнуло масштабне полум'я. Як повідомляють російські ЗМІ, лише двом строковикам вдалося вибігти на вулицю і врятуватися.

За попередньою інформацією, шестеро військових загинули. Наразі їхні тіла не виявили – з бліндажа відкачують воду після гасіння пожежі.

Сьогодні внаслідок грубого порушення вимог безпеки військовими ЗВО (Західного військового округу Росії – 24 Канал) у Курській області сталася пожежа у бліндажі. Загинули шестеро військовослужбовців, проводиться розслідування,
– зазначили в міноборони країни-агресорки.

Зверніть увагу Контрнаступ України може розпочатися протягом двох місяців, – Резніков

У Ростовській області розшукують бойовиків батальйону "Сомалі"

  • У Ростовській області Росії розшукують військових з батальйону "Сомалі". Повідомляють, що четверо бійців утекли з квазіреспубліки "ДНР".
  • Вони нібито таємно виїхали з місця дислокації батальйону і вирушили до сусіднього регіону, принагідно прихопивши з собою автомати. Зауважимо, що батальйон "Сомалі" – це незаконне збройне угруповання, підпорядковане окупантам у квазіреспубліці.
  • Російські ЗМІ стверджують, що бойовики заїхали на територію Ростовської області 15 лютого. Де вони перебувають зараз – невідомо.