По-перше, це зобов'язання кожної приймаючої держави (і України, зрозуміло, теж) не лише охороняти, але і забезпечити відповідні умови функціонування іноземних дипломатичних представництв. По-друге, будь-що здійснене проти російських диппредставництв в Україні негайно буде продубльовано росіянами проти наших диппредставництв в Росії.

Але ж це по-хорошому. А де ви в Україні зараз по-хорошому бачили?

По-хорошому під час війни російських диппредставництв не має бути в Україні. В них немає жодного сенсу, жодної користі. Вони шкідливі. І як пристанище ворога, і як об'єкт для провокацій.

Зрозуміло, що влада не має іншої можливості, ніж затримувати тих, хто здійснює агресивні випади проти російських дипломатичних установ. Але насправді, це як завжди, дуже однобоке розуміння владою своєї відповідальності, функцій і зобов'язань.

Читайте також: Ті, хто нападає на російські дипустанови, — на одному рівні з сомалійськими піратами

Розривайте дипвідносини, забирайте нафіг рассєянскіх дипломатів в Москву — і жодних провокацій.

Інакше — немає жодних гарантій, що герой-ветеран, який втратив своїх бойових друзів, які загинули від рук рассєян, не зреагує на рассєянскій прапор гранатою. А куди ж йому дітися — він не прагнув потрапити на війну, де набув таких рефлексів.

І хто ж його за це засудить? І хто йому пояснить, що в диппредставництвах сидять хороші рассєянє, які до війни непричетні? І головне — чи так це?

Читайте також: Чи робить Порошенко помилку?