Керченський міст ще з перших місяців повномасштабного вторгнення припинив бути надійним і безпечним шляхом для перекидання техніки і особового складу окупантів до Криму. Постійні атаки України на кораблі Чорноморського флоту і справедливе побоювання за долю "незаконної конструкції" підштовхнули ворога до побудови альтернативної дороги з материкової Росії до загарбаного півострова. Так, країна – агресорка вже понад рік будує залізницю з Ростова до Криму. Вона проходитиме також через Маріуполь і Бердянськ.

Дивіться також У Криму під час атаки не було тривоги: місцеві скаржаться на діряву ППО та безвідповідальність

"Атеш" "підірвали" російські сподівання

Однак українські патріоти теж не планують сидіти, склавши руки. Вони нагадали окупантам, що у залізниці, як і в Кримського мосту, немає жодного іншого шансу, як бути знищеною.

Учасники руху опору "Атеш" опублікували відео, на якому язики полум'я лижуть релейну шафу на залізниці Ростов-на-Дону – Маріуполь.

Підпал на залізниці у Ростові: дивіться відео

Партизани підкреслили важливість диверсії, здійсненої їхнім агентом. Там нагадали, що ця залізнична гілка відіграє ключову роль у перекиданні військових сил та техніки між різними частинами Південного військового округу Росії, а також відкриває доступ до морського шляху.

підпал у ростові

Повстанці показали, як спалюють російські мрії створити альтернативу Кримському мосту / Фото "Атеш"

Партизани вказали координати частини залізниці, де влаштували диверсію / Фото "Атеш"

"Такі диверсії не дозволяють окупантам розслабитися, нагадуючи, що вони повинні нести відповідальність за свої дії, навіть на території Росії", – йдеться у повідомленні "Атеш".