У російських спеціалізованих групах не знайти оголошення про те, що з окупантами на Херсонщині немає зв'язку, повідомляє 24 Канал. Однак це дивно, адже на тлі новин про затоплення після підриву Каховської ГЕС росіяни мали б активізуватися.

Зверніть увагу "Знали про підрив завчасно": кримський колаборант розкрив подробиці теракту на Каховській ГЕС

Чому це дивно та що відбувається

Активіст Сергій Стерненко у своїх соцмережах опублікував фото тіл окупантів, яких водою принесло на правий берег Херсонської області. Достеменно відомо, що окупанти на лівобережжі не були повідомлені про плани командування підірвати дамбу, і підтоплення застало їх зненацька.

Відповідно, родичі загарбників, які перебувають на Херсонщині, першим ділом мали телефонувати їм. Очевидно, що не до всіх можна було б додзвонитися, а це означає, що варто бити на сполох. Однак про Херсонщину у відповідних групах в російських соцмережах немає нічого.

Натомість родичів окупантів цікавлять виплати, які затримують. В регіональних групах публікують некрологи про ліквідованих на Сході України зеків-найманців. А в групах пошуку можна побачити оголошення про тих, хто не виходить на зв'язок місяць або й більше.

Також є повідомлення про тих окупантів, які не виходять на зв'язок з Донеччини або Луганщини, але про Херсонщину ні слова.

Що пишуть росіяни, ігноруючи окупантів на Херсонщині / Скриншоти

Тобто про Херсонщину немає нічого. Цьому є два пояснення:

  • або родичам абсолютно байдуже, або ж вони не знають точного місця, де перебуває загарбник;
  • або усі повідомлення у мережі чистять російські спецслужби, щоб запевнити, що "все за планом, втрат немає".