Російський диктатор Владімір Путін, давши наказ підірвати Каховську ГЕС, буквально "плюнув" на Крим. Про це 24 Каналу розповів російський публіцист та опозиційний політик зі США Андрій Піонтковський.

Дивіться також Стратегічна помилка чи успішний шантаж: чим може обернутися для Росії підрив Каховської ГЕС

Коли росіяни все ж відмовляться від Криму

Андрій Піонтковський пояснив, що відчайдушні кроки, на які пішов Путін, свідчать про те, що очільник Росії зрозумів свою нікчемність у спробах втримати Крим. Йому абсолютно начхати, чи буде в Криму вода, чи ні, бо у полі його зору – інші питання. Рішення про підрив ГЕС приймалося без урахування інтересів кримчан.

Ні в якому разі він від Криму ще не відмовився, тому що це визнати, що Крим втрачений Росією, тобто здійснити політичне самогубство,
– наголосив він.

Ситуація із підривом Каховської ГЕС не суттєво вплине на ситуацію в Криму. Підрив Кримського мосту – це саме те, що матиме значення.

"Це призведе до дестабілізації всієї російської військової машини у Криму, коли почнуть тікати звідти", – зауважив Піонтковський.

Тоді росіяни запанікують та будуть бігти з української землі якомога дужче, забуваючи про все на світі.

Наслідки підриву Каховської ГЕС для Криму

  • Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк пояснила, що підривом Каховської ГЕС росіяни зробили гірше тільки собі, бо півострів Крим цілком залежав від неї.
  • Андрій Єрмак заявив, що підрив Каховської ГЕС призведе до того, що Крим та частина Херсонської області можуть залишитися без води.
  • Нагадаємо, що на Херсонщині триває евакуація цивільного населення. Також під загрозою затоплення Миколаївщина.