Пропагандисти запанікували та евакуювали всіх співробітників. Щоправда, сталося це лише через добу після того, як підозрілий предмет опинився у приміщенні. Це підтверджує відео, яке оприлюднили російські телеграм-канали.

Дивіться також Статуетка у подарунок: у Росії набирає обертів новий флешмоб, який жахає пропагандистів

Зазначається, що статуетку вже перевірили фахівці, але вибухового пристрою усередині посилки вони не знайшли. До цього вона понад добу пролежала у пункті видачі.

Фахівці перевірили статуетку: дивіться відео

Російський пропагандист Антон Красовський, який закликав вбивати українських дітей, а також закривати українців в хатах і спалювати там живцем, став непокоїтися про своє життя. Він поскаржився, що вже не може ходити вулицями міста, як було раніше. Красовській зізнався, що боїться, що йому можуть підкласти протипіхотну міну просто в під'їзді його будинку.

Підіймався зараз додому пішки сходами і на розбитих сходах своїх інстинктивно видивлявся "пелюстки". Ось папірець якийсь зелений, уламок пляшки, етикетка. Не знаю, чи зможу я тепер колись мирно не дивитися під ноги,
– написав він.

Варто зазначити, що раніше Красовський закликав "топити у Тисині" та "спалювати в будинках" українських дітей.

Що відомо про ліквідацію Татарського

  • 2 квітня колаборант з Донбасу та російський пропагандист Владлен Татарський загинув після вибуху в Санкт-Петербурзі. Бомбу до закладу, де пропагандист проводив захід, принесла Дар'я Трепова.
  • Вибухівка перебувала у статуетці, яку вона вручила Татарському. Останній сам наполегливо попросив у гості в залі внести подарунок, хоча вона ніби жартома сказала: "А що, якщо там бомба?".
  • Дар'ю Трепову заарештували на два місяці. Дівчині висунули обвинувачення за двома статтями: теракт, скоєний групою осіб, та незаконне носіння вибухових пристроїв.