На Донбасі агресор посилює позиції. Терористи і російські військові підтягують сили до лінії розмежування. За даними "Інформаційного спротиву", у Тельманівському районі Донеччини ворожа бронегрупа кількістю до 15 одиниць техніки. У сам Донецьк прибуває бронетехніка та російські підрозділи, замасковані під місцевих бойовиків. До Волновахи агресор перекинув 2 десятки артсистем. Концентрація техніки противника також біля Оленівки та Новоазовська. Так звані "конвої постачання" пересуваються через Кам'янобрідський район Луганська.

Тримаючи оборону донецького летовища, "кіборги" підняли прапор на найвищу точку нового терміналу.

Терористи обстріляли блокпости поблизу Кримського, Славного, Новомихайлівки, Тоненького, Дебальцевого, Щастя, Золотого та Малоорлівки. За добу Україна втратила семеро захисників, більше десятка – поранені.

У Маріуполі ситуація напружена. Із самого ранку у передмісті чутно стрілянину. У штабі АТО запевняють, ситуація цілком контрольована і жителям Маріуполя нічого не загрожує.

На Сході окрім збройної, активна інформаційна війна. У складі російського угруповання радіоелектронної боротьби на Донбасі активну діяльність розпочала спеціалізована група дезінформації. У її складі – фахівці Головного розвідувального управління Генштабу Росії.