Ще влітку цього року президент заявив про свій намір на зустрічі з представниками бізнесу. Незабаром він доручив Кабміну до 1 жовтня підготувати законопроєкт про легалізацію грального бізнесу, а Верховній Раді України прийняти його до 1 грудня 2019 року.

Крім того, як стверджує "Укрінформ" в статті "Легалізація: "бути" чи "не бути", системним послідовником легалізації був і залишається нинішній секретар РНБО Олександр Данилюк. Очолюючи Мінфін в уряді Володимира Гройсмана, він всіляко намагався просувати ліцензійні умови для легалізації грального бізнесу, однак документ так і не покинув меж міністерських кабінетів. Не так давно він знову звернув увагу на те, що гральний бізнес в Україні, який знаходиться зараз "в тіні" і має мільярдний оборот, повинен бути легалізований, і парламент має всі можливості, щоб швидко це зробити.

Позицію президента Зеленського про скасування заборони грального бізнесу та лібералізації економіки в цілому активно підтримали потенційно найбільші гравці на українському беттінговом ринку: міжнародний холдинг Parimatch і компанія Favorit Sport. Обидві компанії заявили "Укрінформу", що готові брати відповідальність за допомогу в розвитку спорту в Україні.

"Всі ми з нетерпінням очікуємо прийняття прогресивного і збалансованого закону на початку грудня, як запропонував президент. Хочеться вірити, що при створенні документа законодавці вчинили мудро і вибрали стратегію win-win, при якій виграють усі: держава, споживачі, український бізнес, іноземні інвестори й інші представники індустрії. Попереду обговорення закону, і я хочу ще раз підкреслити, що ми в Parimatch відкриті до діалогу і готові ділитися всіма нашими великими знаннями в питанні успішної і відповідальної співпраці держави і гральної компанії", зазначив Сергій Портнов, генеральний директор міжнародного беттінгового холдингу Parimatch.