Про це повідомляє "Інформатор" з посиланням на джерело у фракції БПП.

Олег стомився. Інцидент з журналістом, цькування, флешмоб страшенно стомили його. За роки роботи в Раді на його адресу полилася купа негативу. Це несправедливо. Особливо, якщо зважати, що він ніколи не був замішаний у корупційних схемах,
– сказав співрозмовник видання.

Читайте також: "Я емоційно вчинив, ніхто не без гріха": Барна вибачився за матюки у бік журналіста

За словами джерела у БПП, Барна також втомився від того, що "його ім’я постійно дискредитують", тому розмірковує про вихід з парламенту вже у жовтні-листопаді.

При цьому джерело видання зазначило, що "колеги по фракції вмовляють Олега не відмовлятися від мандату".

Також повідомляється, що найближчим часом запланована зустріч Барни з керівництвом БПП, після якої остаточно стане відомо, чи залишиться політик працювати у Верховній Раді.

Нагадаємо, що 2 жовтня під час одного з голосувань у парламенті журналіст телеканалу 1+1 Ігор Колтунов помітив, як Барна одночасно натискав на кнопки за пультами трьох своїх колег. Помітивши "кнопкодавство", журналіст зробив зауваження нардепу, і почув у відповідь нецензурну лайку.

Після цього інциденту мережа вибухнула гнівними коментарями на адресу як Барни, так і інших українських політиків. Так, шоумен Володимир Зеленський закликав українців взяти участь у флешмобі "Ідіть у с*аку", в межах якого люди публікували у соцмережах свої критичні відеозвернення до політиків.